• Informacje o przesyłce

Informacje o przesyłce

 

Czas dostawy:

Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym Klientom jak najwyższy poziom obsługi. Obecnie 93% przesyłek dociera na miejsce w ciągu 2-3 dni roboczych.

Czas dostawy liczony jest od dnia złożenia zamówienia w przypadku zamówień złożonych do  godziny 9.00 lub od dnia następnego w przypadku zamówień złożonych po godzinie 9.00. W przypadku płatności przelewem czas dostawy liczony jest od dnia zaksięgowania płatności.

Czas dostawy może różnić się w zależności od dnia tygodnia, w którym złożono zamówienie. Maksymalny czas dostawy wynosi 5 dni roboczych. Jeżeli przewidywany termin dostawy przypada na sobotę, niedzielę lub dzień świąteczny, dostawa następuje w kolejny dzień roboczy.


Koszty przesyłki.

Tylko w zamowkarme.pl od 120 zł standardowa dostawa do paczkomatu inPost gratis! Przy wartości zamówienia 39–119,99 zł koszty przesyłki wynoszą do 38 za pośrednictwem kuriera w zalezności od wagi oraz do 13 do paczkomatów (maksymalna waga jednej przesyłki to 22kg). Proszę zwrócić uwagę, że minimalna wartość zamówienia to 39 zł (bez kosztów przesyłki).

Maksymalna waga każdej paczki kurierskiej, jaką możemy wysłać, wynosi 30 kg. Zamówienia o wadze powyżej 31 kg będą wysyłane w 2 lub więcej paczkach (w zależności od wagi). W przypadku takich zamówień możliwe jest naliczenie opłaty manipulacyjnej na pokrycie dodatkowych kosztów w wysokości 9 zł za dodatkową paczkę.

Dostarczenie towaru do Polski powierzamy firmie inPost. Prosimy zwrócić uwagę, iż kurier ma prawo odmowy wniesienia do mieszkania paczek o wadze przekraczającej 30 kg. W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 prosimy również mieć na uwadze fakt, że kurier może zwrócić się do odbiorcy z prośbą o odbiór paczki bezpośrednio przed budynkiem mieszkalnym. Prosimy o wyrozumiałość.

Towary dostarczamy tylko na terenie Polski.

Ogólne informacje odnośnie zamówień.

Po wpłynięciu Twojego zamówienia do naszego systemu natychmiast otrzymujesz od nas maila z informacją o zamówionych przez Ciebie produktach. Za wyjątkiem płatności przy odbiorze i płatności za pomocą karty kredytowej, realizacja Twojego zamówienia następuje bezpośrednio po zaksięgowaniu przez nas Twojego dowodu wpłaty. W ciągu następnych 48 godzin następuje realizacja Twojego zamówienia. Gdy tylko paczka z towarem opuści nasz magazyn zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową. Przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu wydania jej z naszego magazynu.

 

 

Monitorowanie przesyłki.

 

Zastanawiasz się, gdzie aktualnie znajduje się Twoja paczka? Teraz masz możliwość sprawdzenia tej informacji. Klikając na te linki, zostaniesz przekierowany do strony internetowej InPost. Po wprowadzeniu numeru Twojej paczki w odpowiednie pole, zostaną wyświetlone szczegółowe informacje na temat daty dostawy.

 

Przejdź do sklepu.